Aktuálně 50971 nabídek práce!

Hradec Králové - ELEKTROMECHANIK/-ČKA MaR

Pozice:
ELEKTROMECHANIK/-ČKA MaR
Zaměstnavatel:
AUTMES s.r.o.
IČO:
28816161
Oblast (okres, kraj):
Hradec Králové
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
16280

- Místo výkonu práce: Kydlinovská 103, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: elektromontážní práce MaR v dílně firmy a v provozu u našich zákazníků
- Požadujeme: ŘP sk. B, vyhl. 50 výhodou, zkušenosti s montáží MaR
- Nabízíme: super práci v super kolektivu za super podmínek
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Ing. Světlík Vladimír, tel. 777 163 920, e-mail: vladimir.svetlik@autmes.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Světlík
Telefon:
777 163 920
Počet zobrazení inzerátu:
2114×