Aktuálně 51070 nabídek práce!

Kuchař orientální kuchyně, obsluha v rychlém občerstvení v regionu Český Krumlov

Pozice:
Kuchař orientální kuchyně, obsluha v rychlém občerstvení
Zaměstnavatel:
SANTOP BISTRO s.r.o.
IČO:
09770356
Oblast (okres, kraj):
Český Krumlov
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
19700

Pro nově otevíranou provozovnu rychlého občerstvení hledáme zaměstnance na pozici kuchař orientální kuchyně - příprava rychlého občerstvení a oblsuha v rychlém občerstvení.
Náplň práce: především příprava masa na kebab, příprava zeleniny, dresinků atd. a následný prodej občerstvení zákazníkům.
Požadavky: spolehlivost, pracovitost, samostatnost a schopnost plnit pokyny, dochvilnost, preciznost, čistota.
Praxe: min. 1 rok v oboru
Jazyk: angličtina a arabština výhodou.
Nabízíme zvýhodněné stravování

Kontaktní osoba:
AYMEN AHMED ALI AL-SANHANI
Telefon:
739 670 887
Počet zobrazení inzerátu:
1322×