Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Administrativní pracovnice/ pracovník, Ústí nad Labem

Pozice:
Administrativní pracovnice/ pracovník
Zaměstnavatel:
ELTE Holding a.s.
IČO:
46708111
Oblast (okres, kraj):
Ústí nad Labem
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Ne
Mzda:
21000

Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, znalost práce PC (Word, Excel), řidič sk. "B"
Náplň práce: organizace činností sekretariátu, návštěvy, jednání, porady, tel. komunikace, organizace pošty, práce v oboru administrativy

Zaměstnanecké výhody: odpovídající mzdové ohodnocení, prohlubování a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky, příspěvek na životní pojištění
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Kontaktní osoba:
Hana Kovářová
Telefon:
725261402
Počet zobrazení inzerátu:
44×