Aktuálně 50363 nabídek práce!

Nabídka práce: Analytik, Ostrava

Pozice:
Analytik
Zaměstnavatel:
PEGATRON Czech s.r.o.
IČO:
26730847
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
26000
Popis práce:

74210 Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
ZamK
První kontakt e-mailem, následně bude upřesněna osobní schůzka.

Náplň práce: Analýza a oprava elektronických výrobků, výměna komponentů, nalézání problémů, zaznamenávání chyb a procesu opravy do interního systému.

Požadavky: Manuální zručnost, výborný zrak a sluch, analytické a logické myšlení, flexibilita.
Zkušenost s opravami elektronických výrobků minimálně jeden rok.
Znalost anglického jazyka výhodou.

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, příspěvek na dopravu, docházkový bonus, dodatková dovolená.

Kontaktní osoba:
Mgr. Šárka Šumberová
Počet zobrazení inzerátu:
31×