Aktuálně 51029 nabídek práce!

Nabídka práce: Analytik představenstva společnosti, Praha-západ

Pozice:
Analytik představenstva společnosti
Zaměstnavatel:
SAFINA, a.s.
IČO:
03214257
Oblast (okres, kraj):
Praha-západ
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

náplň práce:
přímá spolupráce a výkonná podpora vedení společnosti, příprava prezentací a podkladů pro jednání představenstva, vypracování zápisů z jednání, hledání potencionálních úspor, participace na výběrových řízeních, zpracování, vyhodnocování dat napříč celou společností, vedení komplexní agendy představenstva, pracovní cesty do mateřské společnosti se sídlem v Ruské federaci
požadujeme:
vysokoškolské vzdělání (min.Bc), praxe na obdobné pozici (na postu managementu např. v interním auditu velké výrobní společnosti), jednací znalost ruského jazyka (C1), komunikativní znalost anglického a českého jazyka, analytické schopnosti, logické myšlení, uživatelská znalost MS Office, znalost IS Navision výhodou
zaměstnanecké výhody:13.mzda, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick-days, příplatek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění aj.

Kontaktní osoba:
Gabriela Slípková
Telefon:
241024283
Počet zobrazení inzerátu:
136×