Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Asistent / Asistentka prodeje, Ostrava

Pozice:
Asistent / Asistentka prodeje
Zaměstnavatel:
BIKERS CROWN, s.r.o.
IČO:
25988140
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
28000

1. kontakt TELEFONICKY v době 7:00 - 15:00 h., e-mailem. Tel.: 604 234 787, e-mail: katerina.vesela@bikerscrown.cz
Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka, vhodné i pro absolventy, nástup IHNED

Náplň práce: aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny

Zaměstnanecké výhody: nákup na zaměstnaneckou slevu, stravenkový paušál, provize z prodeje, benefity po uplynutí odpracovaných let, firemní akce apod., rodičovský příspěvek ve výši 2 000 Kč na dítě

Kontaktní osoba:
Kateřina Veselá
Telefon:
604 234 787
Počet zobrazení inzerátu:
670×