Aktuálně 50350 nabídek práce!

Nabídka práce: Asistent projektového manažera / projektový manažer, Olomouc

Pozice:
Asistent projektového manažera / projektový manažer
Zaměstnavatel:
GHC regio s.r.o.
IČO:
27790797
Oblast (okres, kraj):
Olomouc
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
28000

Požadavky na vzdělání: VŠ technického, ekonomického, podnikatelského, příp. přírodovědeckého zaměření.

Požadavky na znalosti: Znalost problematiky dotačních možností pro investiční projekty.
Požadavky na dovednosti: komunikace s pracovním týmem, zákazníky, schopnost učit se novým věcem, znalost práce na PC (MS Office), ŘP skupiny B.

Náplň práce: administrativní podpora projektových manažerů, příprava projektů pro dotační programy.

Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc, příspěvek na stravování, odměny.

První kontakt je možný POUZE e-mailem.

Kontaktní osoba:
Ing. Aleš Calábek MBA
Počet zobrazení inzerátu:
63×