Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: asistent/ka prodeje, Hodonín

Pozice:
asistent/ka prodeje
Zaměstnavatel:
Generali Česká Distribuce a.s.
IČO:
44795084
Oblast (okres, kraj):
Hodonín
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000

Náplň práce: z důvodu nového obchodního místa, z důvodu rozšíření obslužnosti našich klientů hledáme asistentku/ asistenta
péče o klienty, poskytování informací o aktuálním stavu pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí, navrhování optimálních pojistných řešení, většinu své pracovní doby strávíte osobním a telefonickým jednáním s klienty
Očekáváme: min. středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci.
Nabízíme: spolupráci na HPP, nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí silné ve stabilní společnosti, firemní benefity, slevy na produkty, ucelený systém vzdělávání, možnost kariérního růstu. Kontakt na tel, na mail.

Kontaktní osoba:
Jarmila Daňková
Telefon:
721053386
Počet zobrazení inzerátu:
21×