Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Autoelektrikář/ka, Šumperk

Pozice:
Autoelektrikář/ka
Zaměstnavatel:
Auto Kubíček s.r.o.
IČO:
25895443
Oblast (okres, kraj):
Šumperk
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
35000

Auto Kubíček s.r.o. je koncesionář značky Renault a Dacia. Patříme k největším prodejcům nových vozidel na Severní Moravě.
Pro rozšíření našeho úspěšného týmu hledáme na pobočku v Šumperku autoelektrikáře.
Náplň práce:
- servisní prohlídky a údržba vozidel
- montáž doplňků a příprav nových vozidel
- opravy elektroinstalací a diagnostika vozidel
- opravy hybridních a elektrických vozidel

Požadujeme:
- vyučení v oboru výhodou
- spolehlivost, pečlivost
- ochotu dále se vzdělávat
- schopnost práce v týmu
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zajímavou práci v automobilovém odvětví na plný úvazek a dobu neurčitou
- dlouhodobou perspektivu a zázemí ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- řádné zaškolení v dané problematice a další vzdělání v oboru
- školení zajištěno ve školícím středisku Renault
- zajímavé benefity
Pracovní doba: osmihodinová - 7:00 hod - 15:30 hod, 9:30 hod - 18:00 hod. Kontakt: e-mailem - životopis zašlete na adresu pechova@autokubicek.cz, příp. telefonicky 7-15.00.

Kontaktní osoba:
Jana Pechová
Telefon:
728086950; 583217905
Počet zobrazení inzerátu:
68×