Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: automechanik, Bruntál

Pozice:
automechanik
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
IČO:
00095711
Oblast (okres, kraj):
Bruntál
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
20000

výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Automechanik s pravidelným pracovištěm Rýmařov

Pracovní náplň
- provádění středních oprav vozidel, opravy čerpadel, převodovek, výměna karoserií včetně jejich oprav, seřizování brzdových systémů, seřizování vzduchových, hydraulických a elektrických systémů.

Požadujeme
- střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru automechanik
- řidičský průkaz skupiny B, C, profesní průkaz výhodou
- svářečský průkaz (elektro+plyn) - výhodou
- strojnický průkaz (teleskopické nakladače) výhodou
- soustružnické práce-výhodou

Nabízíme
- platové ohodnocení - platová třída T 6 dle NV č. 341/2017 Sb.
- individuální osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy

Možný termín nástupu: 1.8.2024

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete písemně (doručte osobně) profesní životopis nejpozději do 31.05.2024 na adresu: Správa silnic Moravskoslezského kraje, Zahradní 19, 792 01 Bruntál, e-mail: br.podatelna@ssmsk.cz

Možný termín nástupu: dohodou

Bližší informace na tel. č.:
555 539 545 Ing. David Zaprianov, 554 212 324 Ing. Vítězslav Možný, 735 704 631

Kontaktní osoba:
Ing. David Zaprianov
Telefon:
554212324
Počet zobrazení inzerátu:
16×