Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: AUTOMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY, Opava

Pozice:
AUTOMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY
Zaměstnavatel:
VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o.
IČO:
03173950
Oblast (okres, kraj):
Opava
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000

*KO: Vavrečka Ondřej, první kontakt na tel: 728 467 888, případně na e-mail: fakturace@fos-servis.cz.
Požadujeme: ŘP skupiny B, schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilita, nutná ochota a chuť pracovat, znalost práce s PC, manuální zručnost a logické myšlení, praxe v oblasti oprav automobilů (manipulační techniky) výhodou.
Nabízíme:
- zajímavou práci bez každodenní rutiny, zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity, rovnoměrnou pracovní dobu (Po-Pá 6:00-14:30 hod), možnost osobního růstu
Náplň práce: práce servisního technika pro manipulační techniku (vysokozdvižné vozíky), příležitostně pro opravy osobních a dodávkových vozidel.
Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:
Ondřej Vavrečka
Telefon:
728 467 888
Počet zobrazení inzerátu:
99×