Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA, Prostějov

Pozice:
AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA
Zaměstnavatel:
FORTE a.s.
IČO:
25322303
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:

I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na e-mail: petr.hlavka@forteas.cz, nebo nás kontaktujte na tel. 777 750 643 (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení.
Náplň práce: oprava a údržba vojenské techniky, strojů, provádění preventivních prohlídek a preventivní údržby, techniky, strojů a zařízení, provádění zápisu do dokumentace o opravách.
Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy.

Kontaktní osoba:
Petr Hlávka
Telefon:
777 750 643
Počet zobrazení inzerátu:
99×