Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Bezpečnostní pracovník/pracovnice, vrátný/á - strážný/á, Pardubice

Pozice:
Bezpečnostní pracovník/pracovnice, vrátný/á - strážný/á
Zaměstnavatel:
ČP Guarding, s.r.o.
IČO:
48290394
Oblast (okres, kraj):
Pardubice
Obor práce:
Armáda, policie, bezpečnostní služby
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:

Přijmeme bezpečnostního pracovníka na klidnou vrátnici České pošty.
Náplň práce: evidence osob, vozidel, klíčů, odbavování telefonátů, střežení areálu. Nenáročná práce vhodná pro OZP/OZZ.
Nepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny, 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00), Po - Ne. Plánování směn je na domluvě s vedoucím ostrahy daného objektu.
Nástup možný od 15.01.2024. na HPP, plný úvazek.
Mzda vyplacena nejpozději do 14. dne následujícího měsíce. Hodinová sazba 125,- Kč + bonusy.
Výhodou je vlastnění certifikátu/osvědčení profesní kvalifikace strážný, nutná trestní bezúhonnost.
Vítány zkušenosti v oboru.
Na pracoviště nedocházet osobně, pohovor po předešlé tel. domluvě na čísle 602 765 685.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Kontaktní osoba:
Andrea Brzobohatá
Telefon:
602 765 685
Počet zobrazení inzerátu:
236×