Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: číšník / servírka, Kroměříž

Pozice:
číšník / servírka
Zaměstnavatel:
RUDOLF JELÍNEK a.s.
IČO:
49971361
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
24000
Popis práce:

pracoviště Ranč Kostelany
- Náplň práce: zodpovědnost za kompletní servis pro hosty, servírování a podávání nápojů a jídel, poskytnutí bližších informací o konzumovaných nápojích a pokrmech, zajištění objednávek a jejich doručení ke konkrétním hostům, zajištění úklidu stolů a postarání se o použité předměty, účtování plateb (práce s hotovostí) a obsluha pokladny, další pomocné aktivity dle potřeby a pokynů nadřízeného
- Požadavky: chuť do práce a zájem se učit novým věcem, vše potřebné vás rádi naučíme, prozákaznický přístup, časovou flexibilitu, spolehlivost, dochvilnost a samostatnost
- pracovní doba: střídání krátký/dlouhý týden, nástup možný ihned
- Nabízíme: osobní mzdové ohodnocení skládající se z několika motivačních složek (individuální měsíční prémie do výše 15% a pak další pohyblivé složky mzdy), zvýhodnění firemní stravování, po určité době příspěvek na penzijní připojištění a řada dalších benefitů
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: tomsej@rjelinek.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 15:00 hod. (pan Tomšej, tel.: 732 442 640).

Kontaktní osoba:
Karel Tomšej
Telefon:
732 442 640
Počet zobrazení inzerátu:
24×