Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Číšník/servírka, Kroměříž

Pozice:
Číšník/servírka
Zaměstnavatel:
Rusava vision s.r.o.
IČO:
21133514
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

pracoviště Šenk Rusava (Hotel Rusava)
- Náplň práce: obsluha hostů, práce za barem, úklid, práce s pokladnou
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, komunikativnost
- Benefity: strava na pracovišti, ubytování v rámci pracovní doby
- střídání krátkého a dlouhého týdne, přibližně od 7:00 - 22:00 hod., smlouva na dobu určitou, možnost práce i na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
- kontakt telefonicky Po-Pá, 10:00 - 17:00 hod. (pan Tomáš Pavel Večeřa, tel: 777 598 917) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@senkrusava.cz

Kontaktní osoba:
Tomáš Pavel Večeřa
Telefon:
777 598 917
Počet zobrazení inzerátu:
65×