Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: DĚLNÍK, MONTÁŽNÍK / DĚLNICE, MONTÁŽNICE, Náchod

Pozice:
DĚLNÍK, MONTÁŽNÍK / DĚLNICE, MONTÁŽNICE
Zaměstnavatel:
REKO s.r.o.
IČO:
44499850
Oblast (okres, kraj):
Náchod
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventy.

Náplň práce: výroba pásů, řemenů a hnací techniky na zakázku, případně montáž u zákazníka.

Požadavky: aktivní a samostatný přístup; ochota se učit novým věcem; manuální zručnost; technické myšlení.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní rodinné české firmy (32 let na trhu), zaškolení, přátelský kolektiv, dobré zacházení, firemní akce a benefity, stravenkový paušál, příspěvky.

Kontakt - paní Navrátilová Věra, tel.: 739 036 036 (od 08:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: navratilova@reko-sro.cz (zaslání životopisu s průvodním dopisem) nebo osobně.

Kontaktní osoba:
Věra Navrátilová
Telefon:
739 036 036 (od 08:00 hod. do 18:00 hod.)
Počet zobrazení inzerátu:
46×