Aktuálně 50896 nabídek práce!

Nabídka práce: elektrikář, Kroměříž

Pozice:
elektrikář
Zaměstnavatel:
Milan Topič
IČO:
18162398
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
35000

pracoviště Kyselovice - servisní práce v rámci Střední a Severní Moravy
- Pracovní náplň: Služby pro zemědělství i domácnosti. Jedná se o přístroje na dojení (dojící roboty), chlazení, vzduchotechniku, klimatizace.
- Požadavky: vyučení v oboru, firma zaučí - vzdělávání, ŘP sk. B
- Benefity: odměny, osobní benefity, dovoz do práce, mobilní telefon, diety - příplatek na oběd, možnost dalšího vzdělávání, možnost nástupu ihned
- kontakt telefonicky v době Po-Pá, 8.00 - 20.00 hod. (pan Topič, tel: 603 848 055), popř. zasílejte písemné žádosti na e-mail: seprom@seprom.cz

Kontaktní osoba:
Milan Topič
Telefon:
603 848 055, 573 351 820
Počet zobrazení inzerátu:
114×