Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: ELEKTRIKÁŘ, MECHANIK ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ, Opava

Pozice:
ELEKTRIKÁŘ, MECHANIK ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ
Zaměstnavatel:
KLIMCO, společnost s ručením omezeným
IČO:
19010532
Oblast (okres, kraj):
Opava
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

KO: Šink Jan, tel.: 721 963 684, e-mail: klimco@klimco.cz
Požadujeme: minimálně vyučení v oboru Elektrikář, mechanik elektrických zařízení, zkoušky elektro vyhlášky § min. 5 - jsme schopni obnovit platnost! ŘP skupiny B.

Náplň práce: instalace, servis a opravy klimatizačních zařízení, chladících zařízení, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Do práce zaučíme!

Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění.

Místo výkonu práce: Darkovice, Dlouhá 71a + oblast Morava.

Kontaktní osoba:
Jan Šink
Telefon:
721 963 684
Počet zobrazení inzerátu:
114×