Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Grafik/grafička, Pardubice

Pozice:
Grafik/grafička
Zaměstnavatel:
Centrum Kosatec, z. s.
IČO:
67363156
Oblast (okres, kraj):
Pardubice
Obor práce:
Kultura a sport
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
9500
Popis práce:

Náplň práce:
- Příprava designů pro vyšívací stroj v souladu s požadavky klienta v programu Wilcon3
- Programování a nastavování vyšívacího stroje pro výrobu vyšívaných produktů.
- Kontrola kvality výsledných produktů a případná úprava nastavení stroje.
- Spolupráce s týmem a odděleními na zajištění efektivní produkce.
- Jednání se zadavatelem grafického návrhu
- Obsluha vyšívacího stroje
- Čištění, ošetřování a údržba technického vybavení a provádění jednoduchých oprav
Nabízíme:
- nástup ihned na pracovní smlouvu - zkrácený úvazek 4 hodiny / den
- přátelské pracovní prostředí a podpora týmové spolupráce.
- zaměstnanecké benefity
- zázemí stabilní organizace
- mzda: dle úvazku
Vyhrazeno pro OZP nebo OZZ.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Kontaktní osoba:
Vlaďka Linhová
Telefon:
+420 730 581 605
Počet zobrazení inzerátu:
66×