Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Horizontkář, Kroměříž

Pozice:
Horizontkář
Zaměstnavatel:
PHARMIX, s.r.o.
IČO:
25591983
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
Popis práce:

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: práce na horizontální vyvrtávačce dle výkresové dokumentace a požadovaných tolerancí
- Požadujeme: praxi min. 2 roky, samostatnost, přesnost, ochotu učit se novým věcem
- PD 6:00 - 13:30 / 13:30 - 21:00 hod., nástup možný ihned, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Benefity: školení a osobní růst, roční prémie, týden dovolené navíc, kurzy anglického jazyka, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, firemní akce a jiné benefity
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:00 hod. (pan Vávra, tel: 602 576 883), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: milan.vavra@pharmix.cz.

Kontaktní osoba:
Milan Vávra
Telefon:
573 500 552
Počet zobrazení inzerátu:
97×