Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Hypoteční specialista, Pelhřimov

Pozice:
Hypoteční specialista
Zaměstnavatel:
Pavel Munduch
IČO:
00978523
Oblast (okres, kraj):
Pelhřimov
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
35000

Náplň práce: realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti, spolupráce s analytickým oddělením, nastavení optimálního portfolia klienta, poskytování kompletního poradenského servisu klientům, budování důvěrného vztahu s klientem, koordinace nabídky hypotečních a spotřebitelských úvěrů, získávání nových obchodních příležitostí
Požadujeme: znalost problematiky hypotečních úvěrů, pozitivní přístup k práci, ŘP skupiny B, licence PPZ od ČNB - výhodou, výborné komunikační dovednosti, uživatelskou znalost na PC.
Nabízíme: firemní akce, motivační soutěže, firemní paušál na mobil i pro rodinu, služební vůz na operativní leasing, školení, workshopy, možnost karierního růstu
Životopis zasílejte na emailovou adresu.

Telefon:
792320104
Počet zobrazení inzerátu:
92×