Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Interkulturní pracovník, Praha

Pozice:
Interkulturní pracovník
Zaměstnavatel:
Proxima Sociale o.p.s.
IČO:
49625624
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
29000

Kontakt: Kárová Martina Mgr., tel.: 777 471 800, e-mail: karova@proximasociale.cz

Pracovní náplň:
- Hlavní náplní práce bude vyhledávání a kontaktování dětí a mladých lidí z Ukrajiny v terénu
- Tlumočení a asistence ukrajinsky mluvícím dětem, mladým lidem a jejich rodinám
- Individuální a skupinová práce s dětmi a mládeží v terénu a v nízkoprahových klubech
- Realizace volnočasových aktivit a pořádání sportovních a kulturních akcí.

Požadavky na uchazeče:
- znalost jazyků: UKR nebo RJ – rodilý mluvčí, ČJ - úroveň B1-B2
- znalost MS OFFICE.
- Preferujeme uchazeče se zkušeností s prací s dětmi a mládeží.

Zaměstnanecké výhody:
1 týden dovolené navíc nad rámec základní výměry dovolené dle ZP, 40h osobní volno, 16h studijní volno

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Kárová
Telefon:
777 471 800
Počet zobrazení inzerátu:
57×