Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Interní auditor/Internal auditor, Praha

Pozice:
Interní auditor/Internal auditor
Industrial and Commercial Bank of China Limited, Prague Branch, odštěpný závod
IČO:
05638216
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
100000

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Xuan Zheng, Head of general dpt, e-mail: xuan.zheng@cz.icbc.com.cn
Pohovory po předchozím zaslání CV v anglickém a čínském jazyce na e-mail.

Požadujeme výbornou znalost čínského jazyka slovem i písmem. Na této pozici je nutná denní komunikace s čínskou mateřskou společností. Znalost anglického jazyka vítána.

Náplň práce zejména:

- formulace strategického plánu interního auditu a ročního plánu auditu a kontrola jeho plnění
- vypracovávání periorické zprávy požadované příslušným orgánem
- vystavení zprávy o auditu po každém interním auditu
- dohled nad nápravnými opatřeními přijatými na základě zjištění interního auditu a jejich vyhodnocování
- předkládání návrhů managementu týkajících se nedostatků zjištěných v rámci interního auditu
- přezkoumávání a vyhodnocování efektvity zásad a postupů
- komunikace s externími auditory
- sledování a vyhodnocování účinnosti procesů řízení rizik

Preferujeme kandidáty s:

- diplom v oblasti managementu, ekonomie, financí nebo příbuzných oborů
- alespoň 5 let zkušeností v řízení rizik nebo interním auditu
- kandidáty s předchozím působením v mezinárodní společnosti

Kontaktní osoba:
Xuan Zheng, Head of general dpt
Počet zobrazení inzerátu:
18×