Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: KOMERČNÍ KOORDINÁTOR/KA, Liberec

Pozice:
KOMERČNÍ KOORDINÁTOR/KA
Zaměstnavatel:
Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
IČO:
27922901
Oblast (okres, kraj):
Liberec
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
75000
Popis práce:

POPIS POZICE:
- zajistit, že růst BU je větší než u konkurence v přidělených zákaznících;
- jasně porozumět potřebám zákazníka a být jeho preferovaným zástupcem;
- zastupovat potřeby zákazníků v rámci BU;
- zodpovědnost za cíle hrubé marže ve všech produktech a konkrétních nástrojích;
- zajistit plnění prodejního rozpočtu;
- jednat v souladu s obchodními strategiemi (produktem) definovanými v podnikatelském plánu;
- implementovat prodejní a obchodní strategii definovanou sub-holdingem;
- průběžně vyhodnocovat a komunikovat technologickou, ekonomickou a provozní výkonnost konkurence;
- řešit smluvní a obchodní záležitosti;
- zajištění, že finanční aspekty a dopad zákaznické smlouvy jsou všem stranám jasné.
POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Min. 5 let praxe nejlépe automotive
Znalost SAP podmínkou
Pokročilá znalost anglického jazyka B2
Pokročilá znalost MS Excel podmínkou
Vysoká úroveň komunikačních, vyjednávacích a prezentačních dovedností
Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody:
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den)
Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream
Školení zdarma, Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Pružná pracovní doba - 7,5 hod. denně
25 dní dovolené za kalendářní rok
Příspěvek na Multisport kartu
Nástup ihned
Hlásit se telefonicky kdykoliv, e-mailem nebo osobně.

Kontaktní osoba:
Erika Gladišová
Telefon:
775 504 091
Počet zobrazení inzerátu:
91×