Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Konstruktér elektronik junior M/Ž, Šumperk

Pozice:
Konstruktér elektronik junior M/Ž
Zaměstnavatel:
APATOR METRA s.r.o.
IČO:
26834073
Oblast (okres, kraj):
Šumperk
Obor práce:
Věda a výzkum
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
30000

Kontakt emailem : personal@metra-su.cz, Práce vhodná pro OZZ a absolventy, na 1 směnu s pružnou pra. dobou.
Náplň práce: návrh a vývoj elektronických přístrojů v oblasti měření a regulace (indikátory topných nákladů a elektronické vodoměry)
Požadujeme: min. ÚSO elektrotechnického směru - elektronika nebo sdělovací technika, znalost programování a práce s mikrokontroléry, návrh DPS, programování v jazyce C znalost anglického jazyka - čtení technické dokumentace, iniciativní přístup k zadaným úkolům, ochota učit se nové věci, schopnost práce v týmu,
samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu, ŘP skupiny B výhodou - místo vhodné pro absolventa

Kontaktní osoba:
Alice Kremzerová
Počet zobrazení inzerátu:
102×