Aktuálně 50363 nabídek práce!

Nabídka práce: Kuchař, kuchařka, Jablonec nad Nisou

Pozice:
Kuchař, kuchařka
Zaměstnavatel:
Zdeněk Šmíd
IČO:
47276088
Oblast (okres, kraj):
Jablonec nad Nisou
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000

Hledáme kuchaře / kuchařku pro penzion ve Švédsku (vhodné i pro manželský pár).

Náplň práce: vaření polopenze (plná penze březen-duben) pro klienty z ČR, pomoc s úklidem, sezonní práce (březen - duben, květen - září),

Nabízíme: ubytování po celou dobu brigády (práce), stravování (plná penze), cestovní pojištění do zahraničí, bezplatná doprava na náš penzion Anneberg a zpět, během brigády (práce) je možnost zúčastnit se našeho zájezdového programu dle okruhu "Hřejivý sever" (www.scandiatour.cz)

Požadujeme: vyučení nebo nasbírané zkušenosti v oboru gastronomie, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Kontaktní osoba:
Barbora Šmídová
Telefon:
483 316 235, 602 402 099
Počet zobrazení inzerátu:
120×