Aktuálně 69619 nabídek práce!

Nabídka práce: Kuchař/ka balkánských specialit, Ostrava

Pozice:
Kuchař/ka balkánských specialit
Zaměstnavatel:
NN-MONDI s.r.o.
IČO:
60322926
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda (od nebo od-do):
21300
Popis práce:

51201 Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
ZamK
Pracoviště: Zámecká 854/13, Moravská Ostrava
Předem volat na č. 608 725 982 a domluvit si schůzku.

Požadujeme: praxi v oboru 5 let, znalost receptur a přípravy specialit balkánské kuchyně, dodržování hygienických standardů, komunikace s dodavateli a objednávání surovin.

Náplň práce: výroba pizzy, tortil a pečiva, sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti a odpovědnost za prodej, objednávky surovin pro výrobu, skladování a expedice.

Kontaktní osoba:
Eduard Nikolaj
Telefon:
608 725 982
Počet zobrazení inzerátu:
158×