Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: kuchař/ka hotelové restaurace, Plzeň-jih

Pozice:
kuchař/ka hotelové restaurace
Zaměstnavatel:
Česká golfová asociace s.r.o.
IČO:
25248481
Oblast (okres, kraj):
Plzeň-jih
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
20000

PilsnerGolf Resort Hořehledy je zavedeným a stále se rychle rozvíjejícím prestižním golfovým areálem nedaleko Plzně (Hořehledy 35, Spálené Poříčí). Pravidelně se zde odehrávají sportovní a společenské akce na vysoké úrovni, svatby, oslavy nebo firemní prezentace a školení. Hledáme posily do našeho týmu!
Náplň práce: kompletní příprava pokrmů pro klienty golfového resortu a hotelu, příprava, kalkulace a sestavení jídelního lístku, denních menu, speciálních akcí, rautů a recepcí, objednávání surovin, zodpovědnost za stav skladu a zásob
Požadujeme: základní praxi na obdobné pozici, časovou flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech (směnný provoz), zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: zajímavou práci plnou výzev v příjemném a moderním prostředí, zázemí prosperující a atraktivní společnosti, práci v mladém kolektivu, výborné platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity (slevu na stravování, využití služeb resortu,...), možnost ubytování přímo v resortu.

Kontaktní osoba:
Bc. Martin Kopčák
Telefon:
775 012 892
Počet zobrazení inzerátu:
95×