Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: KUCHAŘ/KUCHAŘKA, Prostějov

Pozice:
KUCHAŘ/KUCHAŘKA
Zaměstnavatel:
Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
IČO:
70939284
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000

Kontakt Andělová Yvona PhDr., tel. 582335016, 582 394 024 (025), volat Po-Pá 8:00-15:00, e-mail: reditelka@dpssobesuky.cz. Práce v nerovnoměrně rozvržené pracovní době, vždy 40 hodin/týdně, 2 týdny ranní Po-Pá 5:30-14:00, následně odpolední Po, St, ČT 12:30-16:30 a 1x za 3 týdny So a Ne od 5:30-14:00

Náplň práce: příprava a výdej teplých a studených pokrmů vč. dietního stravování

Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost, organizační schopnosti, týmovost, komunikativnost a vztah k cílové skupině senioři

Nabízíme: osobní příplatek po 3 měsících; půlroční odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravu a příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
PhDr. Yvona Andělová
Telefon:
582335016
Počet zobrazení inzerátu:
163×