Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: MANAGER/KA PRO OSTRAHU VRÁTNIC A OBJEKTŮ (pouze OZP), Liberec

Pozice:
MANAGER/KA PRO OSTRAHU VRÁTNIC A OBJEKTŮ (pouze OZP)
Zaměstnavatel:
VS Facility Agency s.r.o.
IČO:
08386919
Oblast (okres, kraj):
Liberec
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
13629

Náplň práce: jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek, návoz zaměstnanců na pracoviště, služební cesty.
Práce je vyhrazena je pro OZP.
5 hod./den.
Další požadavky:
- samostatnost, spolehlivost, ochotu cestovat, pracovat i o víkendech
- řidičský průkaz skupiny B, řízení osobních automobilů
Nabízíme: k dispozici služební automobil, telefon, flexibilní pracovní doba
Kontakt: POUZE telefonicky (8:00-15:00) nebo e-mailem na adresu personalmmsec@seznam.cz, kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.

Kontaktní osoba:
Andrea Vaněrová
Telefon:
605 599 731
Počet zobrazení inzerátu:
183×