Aktuálně 51130 nabídek práce!

Nabídka práce: Manažer náboru, Ostrava

Pozice:
Manažer náboru
Zaměstnavatel:
Kasea CZ, s.r.o.
IČO:
25384589
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

24230 Specialisté v oblasti personálního řízení
ZamK.
telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí tel. domluvě

Hledáme zkušeného a motivovaného náboráře/náborářku, který se připojí k našemu týmu jako Manažer náboru. Pokud máte zkušenosti s náborem, máte dobré povědomí o požadavcích a situaci na českém pracovním trhu, jste proaktivní a máte strategické myšlení a vynikající komunikační dovednosti, tato pozice by mohla být právě pro vás.

Náplň práce:
- nábor pracovníků dle požadavků zaměstnavatelů
- tvorba a cílení inzerce
- vytváření kandidátských profilů
- aktivní vyhledávání potenciálních kandidátů a vyhodnocování jejich kvalifikace
- každodenní přímý kontakt se zaměstnavateli (osobní, telefonický, emailový), udržování obchodních vztahů
- stanovení náborové strategie a plánování náborových kampaní

Požadavky:
- vynikající komunikační a organizační dovednosti
- znalost nástrojů pro náborový proces a personalistiku
- praxe s nábory min. 2 roky (zkušenost s náborem v AJ výhodou)
- plynulou znalost AJ a ČJ
- řidičský průkaz sk.B
- znalost práce na PC, Google Maps, MS Office

Kontaktní osoba:
Mgr. Gabriela Pchálková
Telefon:
605 256 033
Počet zobrazení inzerátu:
144×