Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Manažer Obchodních Vztahů, Praha

Pozice:
Manažer Obchodních Vztahů
Zaměstnavatel:
WebGroup Czech Republic, a.s.
IČO:
29145465
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
38000

KONTAKT : Robert William Seifert, tel.: 222 220 348, e-mail: lucie.h@webgroup-limited.com

Náplň práce:

- udržování znalostí o produktech a službách společnosti
- budování a udržování pevných vztahů s potenciálními i stávajícími klienty
- udržování si dobré znalosti obsahu, historie a charakteru partnerů
- identifikace potřeb a požadavků partnerů, navrhování vhodných řešení
- poskytování komplexní konzultace partnerům o produktech/službách a pomoc při jejich rozhodování
- efektivní a včasné řešení stížností a problémů
- zajištění spokojenosti partnerů
- přezkum obsahu

Požadavky:

- velmi dobrá znalost psané a mluvené angličtiny
- znalost MS Office nebo podobných programů
- základní znalosti v oboru
- dobrá znalost konkurenčních platforem a jejich obchodních modelů
- porozumění sociálním médiím

- vzdělání v oblasti managementu, marketingu, komunikace nebo podobném oboru NEBO
- zkušenosti s pozicí manažera obchodních vztahů, s pozicí v zákaznickém servisu nebo s podobnou pozicí
- schopnost budovat a udržovat pevné vztahy s klienty a obchodními partnery
- vynikající komunikační a mezilidské dovednosti
- dobré dovednosti v oblasti řešení konfliktů a řešení problémů
- orientace na zákazníka

Kontaktní osoba:
Robert William Seifert
Telefon:
222 220 348
Počet zobrazení inzerátu:
54×