Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Mechanici šicích strojů, Vsetín

Pozice:
Mechanici šicích strojů
Zaměstnavatel:
LIPOELASTIC a.s.
IČO:
26730804
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
32000

NÁPLŇ PRÁCE: seřizování, oprava a údržba šicích strojů a ostatních strojů používaných v textilní výrobě. Manipulace s výrobními matriály, kontrola, doplňovaní materiálů na výrobu.
POŽADUJEME: vyučen v oboru / pokud není vyučen v oboru, požadujeme vzdělání v oboru strojní případně elektro, práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B. Zkušenosti s opravami jemné mechaniky a elektroniky. Oprávnění VZV výhodou.
NABÍZÍME: prémie, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karierní růst.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: kariera@lipoelastic.com.

Kontaktní osoba:
Marcela Fojtíková
Počet zobrazení inzerátu:
45×