Aktuálně 50643 nabídek práce!

Nabídka práce: Mistr stavební výroby (m/ž), Česká Lípa

Pozice:
Mistr stavební výroby (m/ž)
Zaměstnavatel:
CL-EVANS s.r.o.
IČO:
26768607
Oblast (okres, kraj):
Česká Lípa
Obor práce:
Management
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
40000
Popis práce:

Požadujeme:
- minimálně SŠ stavebního zaměření (vhodné i pro absolventy)
- praxe ve stavebnictví výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- organizační a komunikační schopnosti
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
- uživatelská znalost MS Office
Náplň práce:
- řízení a organizování práce na vymezeném technologickém úseku výstavby
- zabezpečení a koordinace práce subdodavatelů a dodávky materiálu
- kontrola kvality provedení prací
- kontrola dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě
Nabízíme:
- vzdělávací programy, školení, profesní růst, služební vůz i do osobního užívání, zvýhodněné ceny za PHM, služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif, stravenkový paušál, v případě plnění ekonomického plánu podíl na hospodářském výsledku společnosti v podobě odměn

První kontakt telefonicky ve všední dny od 8:00 - 15:00 hod. nebo emailem.

Kontaktní osoba:
Tereza Černá
Telefon:
778 520 778
Počet zobrazení inzerátu:
18×