Aktuálně 51139 nabídek práce!

Nabídka práce: Mistři pro montáže stavebních a interiérových prvků, Vsetín

Pozice:
Mistři pro montáže stavebních a interiérových prvků
Zaměstnavatel:
REXGLAS s.r.o.
IČO:
27784550
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
35000

NÁPLŇ PRÁCE: rozdělení a organizace montáží stavebních a interiérových prvků (ochranné prvky stěn, dilatační profily, zábradlí apod.) mezi pracovní skupiny, zaměřování staveb pro objednání výrobků, technická komunikace se stavbou, administrativa, čtení výkresů, časté služební cesty po stavbách po celé ČR.
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, orientace ve čtení výkresů, základní práce na PC, praxe v oboru výhodou.
NABÍZÍME: výhodný firemní tarif na telefon, služební vozidlo, variabilní pracovní dobu, individuální přístup a vstřícnost.
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis e-mailem na adresu: asistent@rexglas.cz, případně telefonicky do 16 hod na čísle 604 203 136.

Kontaktní osoba:
Radek Němeček
Telefon:
604 203 136
Počet zobrazení inzerátu:
70×