Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Mistr/ová - vedoucí směny - OZP, Kroměříž

Pozice:
Mistr/ová - vedoucí směny - OZP
Zaměstnavatel:
HelpSoul družstvo invalidů
IČO:
28301587
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
17250

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: vedení kolektivu cca 40-50 OZP zaměstnanců, dohled nad dělníky na dílně, plánování výroby, zadávání práce výrobním parťákům, pravidelná kontrola kvality a zadávání dat do výrobního systému
- Požadujeme: znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost
- Nabízíme: práci na zkrácený úvazek 6 hodin denně, sleva na firemní výrobky, každé 2 odpracované hodiny placená 10 minutová přestávka
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kourilova@helpsoul.cz.

Kontaktní osoba:
Lenka Kouřilová
Telefon:
734 387 462
Počet zobrazení inzerátu:
23×