Aktuálně 50643 nabídek práce!

Nabídka práce: MONTÁŽNÍ TECHNICI VYHRAZENÝCH PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ, Frýdek-Místek

Pozice:
MONTÁŽNÍ TECHNICI VYHRAZENÝCH PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ
Zaměstnavatel:
PORUCHOVÁ SLUŽBA - PLYN Slezsko s.r.o.
IČO:
05930006
Oblast (okres, kraj):
Frýdek-Místek
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
22000
Popis práce:

Náplň práce:
- servis a montáž plynových spotřebičů v rámci Moravskoslezského kraje.
Požadujeme:
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
- ŘP sk. B.
Kontakt telefonicky, emailem.
Životopis zašlete na e-mailovou adresu: pspslezsko@email.cz

Kontaktní osoba:
Lenka Kokotková
Telefon:
608 456 458
Počet zobrazení inzerátu:
19×