Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: MONTÉR/MONTÉRKA, ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE, Prostějov

Pozice:
MONTÉR/MONTÉRKA, ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE
Zaměstnavatel:
ODT Management s.r.o.
IČO:
08825785
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
25000

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel.: 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:dvorsky@odtm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (případně dle domluvy).
Požadujeme: manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, odpovědnost ke svěřenému úkolu.
Náplň práce: montážní, svářečské a různorodé dílenské práce (vrtání, řezání, broušení, svařování).
Nabízíme: příspěvek zaměstnavatele na stravování, malý kolektiv, výkonnostní prémie.

Kontaktní osoba:
Oldřich Dvorský
Telefon:
775 347 634
Počet zobrazení inzerátu:
106×