Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: OBCHODNÍ MANAŽER/MANAŽERKA, Prostějov

Pozice:
OBCHODNÍ MANAŽER/MANAŽERKA
Zaměstnavatel:
Alewerans s.r.o.
IČO:
02807114
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
28000
Popis práce:

Životopisy zasílejte na email: e-mail: job@alewerans.com

Požadujeme: praxi na pozici obchodního manažera, reprezentativní jednání, vysoké pracovní nasazení, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, Anglický jazyk na komunikativní úrovni, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B

Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí - péče o stávající klienty, kontakt se zákazníky zejména z řad průmyslových podniků, specifikace požadavků a příprava cenových nabídek, příprava řešení na míru spolu s dopravním oddělením, práce v terénu/home office

Nabízíme: zaměstnání na HPP+ motivační program, služební telefon s neomezeným datovým tarifem, služební vozidlo včetně PHM možné i k soukromým účelům, služební notebook, placené ubytování při služebních cestách (vč. cest do zahraničí)

Kontaktní osoba:
Jiří Hloch
Telefon:
603 999 848
Počet zobrazení inzerátu:
29×