Aktuálně 50971 nabídek práce!

Nabídka práce: Obsluha CNC strojů, Pelhřimov

Pozice:
Obsluha CNC strojů
Zaměstnavatel:
DETAIL PRODUKT s.r.o.
IČO:
25191781
Oblast (okres, kraj):
Pelhřimov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
20000

Náplň práce: provádění výrobních operací podle výrobního a kontrolního postupu.

Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru výhodou, není podmínkou, zodpovědnost, důslednost, čtení technických výkresů není podmínkou, znalost používán mikrometru a posuvného měřidla.

Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní firmě, práce pro muže i ženy, nevyučené zaškolíme, mzdové ohodnocení po zapracování 20000 - 24000 Kč měsíčně

Osobní kontakt na adrese: Detail PRODUKT s.r.o., Žižkova 771, 394 68 Žirovnice, u pana Pavla Maříka, vedoucí výroby, tel.: 724 349 783, e-mail: vyroba@detail-cz.cz

Kontaktní osoba:
Pavel Mařík
Telefon:
724349783
Počet zobrazení inzerátu:
119×