Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Obsluha lanové dráhy - staniční lanové dráhy, Šumperk

Pozice:
Obsluha lanové dráhy - staniční lanové dráhy
Zaměstnavatel:
K3 SPORT, s.r.o.
Oblast (okres, kraj):
Šumperk
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
od 26.000,-

Přijmeme obsluhu lanové dráhy do sportovního areálu v Koutech nad Desnou.

Místo výkonu práce: sportovní Areál Kouty, Kouty nad Desnou 30, 788 11.

Náplň práce: organizace nástupu, přepravy a výstupu cestujících, údržba lanovky, areálu bike parku.

Požadujeme: příjemné vystupování, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost.

Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v případě vzájemné spokojenosti, zkrácený úvazek - dle dohody, nástup ihned nebo dle domluvy, mzdové ohodnocení dle zkušeností + osobní ohodnocení, zaškolení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti.

Kontaktní osoba:
Jana Zlámalová
Telefon:
725477368
Počet zobrazení inzerátu:
35×