Aktuálně 70023 nabídek práce!

Nabídka práce: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, Přerov

Pozice:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Zaměstnavatel:
United Polymers, s.r.o.
IČO:
18055290
Oblast (okres, kraj):
Přerov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda (od nebo od-do):
24000
Popis práce:

Náplň práce:
obsluhování strojů na výrobu dílců z pryže; základní činnosti: obsluha stroje, opracování výrobků, kontrola; vyplňování výkazů o odvedené práci; úklid svého pracoviště

Požadavky:
dobrá pracovní morálka; ochota pracovat ve třísměnném provozu; manuální zručnost; pečlivost; zodpovědnost; proaktivní přístup; výhodou - praxe ve výrobní společnosti

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: prace@united-polymers.cz;
- telefonicky na čísle 581 699 535 nebo 720 964 324 - paní Veronika Vilímcová

Kontaktní osoba:
Veronika Vilímcová
Telefon:
581699535
Počet zobrazení inzerátu:
36×