Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI, Liberec

Pozice:
OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI
Zaměstnavatel:
ITLC s.r.o.
IČO:
07878974
Oblast (okres, kraj):
Liberec
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
25000
Popis práce:

Náplň práce:
- Manipulační práce ve skladu
- Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží z nebo na dopravní prostředek
- Manipulace s materiálem, surovinami nebo zbožím při použití dopravních vozíků
- Manipulační práce ve skladech nebo logistických centrech
Požadujeme:
- Řidičský průkaz na VZV (platný nebo Vám zajistíme školení pro obnovení) -nutnost praxe manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem) + nutnost vlastnit ŘP sk. B
- Znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem)
- Řádnou docházku
- Řádnou komunikaci
- Spolehlivost a samostatnost
- Aktivní přístup k práci, pracovitost
- Možnost záloh
Zaměstnanecké výhody:
- Osobní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, kvalitě, kvalifikace
- Bonusové ohodnocení za odpracované přesčasové hodiny
- Nástup do kmene firmy
- Stravenkový paušál
První kontakt emailem nebo telefonicky nutné!

Kontaktní osoba:
Personální oddělení
Telefon:
725 523 556
Počet zobrazení inzerátu:
156×