Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Odborní asistenti v administrativě, Ostrava

Pozice:
Odborní asistenti v administrativě
Zaměstnavatel:
TSS Cargo a.s.
IČO:
29393736
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

1. kontakt e-mailem: kariera@tssas.cz
Požadavky: vzdělání - úplné střední odborné (železniční); dobré komunikační dovednosti; přesnost a pečlivost; vysoké pracovní nasazení; samostatný přístup k plnění úkolů; trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- evidence a správa vagonů v databázi a papírové podobě,
- administrativní evidence údajů o vagonech, evidování škodních protokolů,
- vystavování objednávek na základě dodaných podkladů,
- komunikace s Drážním úřadem ohledně správy flotily vozů,
- komunikace s Ministerstvem dopravy, zasílání měsíčních výkazů,
- administrativní záležitosti řešené s nadřízeným,
- řešení denních provozních záležitostí spojené s administrativou (přijímaní/odesílání pošty, apod.).

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: ČR

Kontaktní osoba:
Eva Horkelová
Počet zobrazení inzerátu:
178×