Aktuálně 50641 nabídek práce!

Nabídka práce: Operátor 3D měřicího stroje, Klatovy

Pozice:
Operátor 3D měřicího stroje
Zaměstnavatel:
Aerotech Czech s.r.o.
IČO:
26399407
Oblast (okres, kraj):
Klatovy
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
27000

Náplň práce: Rozměrová kontrola součástek na 3D měřícím stroji a konturografu, Práce s měřidly, Zápis informací do výrobní dokumentace, Spolupráce s oddělením výroby a kvality,
Požadavky: Čtení technické dokumentace, Znalost MS office, Schopnost samostatné práce, Zodpovědný přístup a spolehlivost
Výhodou: Praktická znalost práce s měřidly, Znalost AJ nebo NJ, Znalost SAPu
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, dovolená navíc - 25 dní, vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na penzijní připojištění
Kontakt: osobně nejlépe 8-12 hod. v sídle společnosti, e-mailem, telefonicky 8-12 hod.

Kontaktní osoba:
Bc. Kateřina Kaňková
Telefon:
376 339 910, 734 745 151
Počet zobrazení inzerátu:
109×