Aktuálně 50363 nabídek práce!

Nabídka práce: OPERÁTOR CNC FRÉZOVACÍHO STROJE, Třebíč

Pozice:
OPERÁTOR CNC FRÉZOVACÍHO STROJE
Zaměstnavatel:
TIRAD, s.r.o.
IČO:
48208205
Oblast (okres, kraj):
Třebíč
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
23000

Náplň práce: obrábění dle výkresové dokumentace, měření, práce v SAP, 12h-směny, kusová výroba.
Pozice je vhodná pro absolventy oborů: mechanik/seřizovač, obráběč kovů.

Zaměstnanecké výhody: Výkonové prémie, příplatky za nepřetržitý provoz, víkendový příplatek, práce v noci, náborový příspěvek Kč 40.000,--. příspěvek na podporu zdraví Kč 8400,--/rok, příspěvek na PP Kč 14.400,-/rok, podpora dárcovství krve Kč 500,--, dioptrické brýle na náklady firmy, firemní odměny za dlouhodobý pracovní výkon, další vzdělávání, možnost získat oprávnění na jeřáb a manipulační vozík.

Mzda roste v závislosti na zkušenostech.

Kontaktní osoba:
Ivana Svobodová
Telefon:
720 061 845 , 8:00-14:00 h.
Počet zobrazení inzerátu:
102×