Aktuálně 50643 nabídek práce!

Nabídka práce: Operátoři výroby, Příbram

Pozice:
Operátoři výroby
Zaměstnavatel:
INDACAL s.r.o.
IČO:
27132927
Oblast (okres, kraj):
Příbram
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
18900
Popis práce:

Pozice: Operátoři výroby
Místo vhodné pro OZP - možno i zkrácený pracovní úvazek.
Kontakt: Petříčková Radka, tel.: 720 067 334, e-mail: r.petrickova@hronovsky.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Náplň práce:
vizuální kontrola, přebírání dílů, kontrola pomocí lupy a měřidel, balení materiálu a značení dílů, 100% kontrola výrobků
Požadujeme:
pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
Zaměstnanecké výhody:
ranní směna, volné víkendy, stravenkový paušál
Nástup možný ihned. Mzda: 18 900,- Kč ( odpovídá při 8h/den )
Místo výkonu práce: INDACAL s.r.o. provozovna Čenkov - areál Čenkovských strojíren č.8

Kontaktní osoba:
Radka Petříčková
Telefon:
720 067 334
Počet zobrazení inzerátu:
91×