Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek, Jihlava

Pozice:
Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek
Zaměstnavatel:
Emre Saliji
IČO:
28115767
Oblast (okres, kraj):
Jihlava
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
21300

Místo výkonu práce: náměstí Zachariáše z Hradce č.p. 34, Telč-Vnitřní Město, 588 56 Telč.
Náplň práce :
- výroba domácí jadranské zmrzliny a cukrářských výrobků balkánské kuchyně a jejich expedice
- výroba pizzy, tortil a pečiva
- sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti a odpovědnost za prodej
- objednávky surovin pro výrobu balkánských specialit, skladování a expedice
Požadujeme :
- znalost receptur a přípravy specialit balkánské kuchyně
- dodržování hygienických standardů
- znalost makedonštiny výhodou (komunikace s dodavateli a objednávání surovin)

Kontaktní osoba:
Emre Saliji
Telefon:
608 021 086
Počet zobrazení inzerátu:
117×