Aktuálně 50350 nabídek práce!

Nabídka práce: POKLADAČ/STAVEBNÍ DĚLNÍK, Domažlice

Pozice:
POKLADAČ/STAVEBNÍ DĚLNÍK
Zaměstnavatel:
FINAL KOM s. r. o.
IČO:
02877155
Oblast (okres, kraj):
Domažlice
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
19500

Do našeho týmu hledáme pracovníka pro pokládání obrubníků, zámkových dlažeb a další stavební práce.
Místo výkonu práce okres Klatovy a Domažlice, Plzeňský kraj.
Doprava z Klatov na jednotlivé stavby zajištěna
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, vyučení nebo praxe v oboru , flexibilita, spolehlivost, samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: vedení a kontrola dělníků, komunikace se stavebním dozorem, řešení operativních záležitostí
NABÍZÍME odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní oblečení a obuv, 100 % proplácení přesčasů, stravenky
Telefonický nebo e-mailový kontakt - p. Hájek 777 164 470, info@finalkom.cz

Kontaktní osoba:
Vladimír Hájek
Telefon:
777 164 470
Počet zobrazení inzerátu:
168×