Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, VÝDEJ OBĚDŮ, PŘÍPRAVA ZELENINY, Opava

Pozice:
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, VÝDEJ OBĚDŮ, PŘÍPRAVA ZELENINY
Zaměstnavatel:
Pavlína Běčáková
IČO:
68936311
Oblast (okres, kraj):
Opava
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
24000

KO: Běčáková Pavlína tel.: 778 084 894 - volejte denně od 7 - 11 hod., email: pavlinabecakova@seznam.cz

Požadujeme:
- samostatnost, flexibilita, schopnost komunikace s lidmi
- praxe výhodou
Nabízíme:
- denní strava zdarma, pro rodinného příslušníka za 40 Kč
Náplň práce:
- denní výdej obědů firmám a strávníkům

Možnost pracovního růstu.
Pracovní doba 4:20 - 13:20 hod., 4:20 - 8:20 hod. výdej obědů, přestávka. Rozdělení práce dle denního harmonogramu.
Jedná se o práci v kuchyni, výdej do jídlonosičů, várnic, příprava zeleniny, závěrečný úklid kuchyně.

Telefon:
778084894
Počet zobrazení inzerátu:
252×